6. Soukromé lekceNa soukromou jógovou lekci srdečně zvu v několika verzích. Pokud máte nejasnosti ohledně správného provedení některých jógových ásan, je možné se na soukromé lekci blíže zaměřit právě na ně. Další možností je připravit pro vás každodenní jógovou sestavu, kterou společně projdeme, a vy tak získáte námět pro vaší vlastní jógovou praxi. Nebo je možné si vychutnat privátní lekci jako rituál pozastavení, ticha a jemné společné jógové praxe za doprovodu léčivých manter, aromaterapie a darů ayurvédy.

Dále se specializuji na skoliózu páteře, různé svalové disbalance a cviky, které ulevují od bolesti zad, hlavy a kyčlí. Rovněž připravuji lekce bodystylingu a to tak, abychom zpevnili, posílili, ale neublížili. Pomocí nejrůznějších metod v sounáležitosti s jógovou praxí se zaměřujeme na posílení středu těla i problémových partií, a nikdy nezapomeneme na řádnou relaxaci, která je někdy možná právě tou nejdůležitější.

Kdy, jak a kde lekce probíhají?

Pokud by vás zajímaly jakékoli další informace, chtěli jste se objednat či s čímkoli poradit, neváhejte se na mě obrátit na telefonním
čísle: +420 774 895 219 (v době kdy učím mimo Čr,
prosím email: veronika@dharmadelight.cz nebo facebook Dharma Delight)
Cena privátní lekce se odvíjí v závislosti na její povaze.*Drop in lekce: 250 Kč
*Privátní lekce: 1000 Kč (účastníci mých kurzů – sleva)
*Soukromé lekce miniskupinka 4 účastníci: 250 Kč/os.
*Příprava jógové praxe na doma + privátní lekce, kdy spolu vše projdeme – 1500 Kč
*Privátní meditace: 1000 Kč
*Transformační terapie zvukem: 1000 Kč
*Aerojóga ve dvou: 250 Kč/ os.
*Párová jóga: 400 Kč/os.