4.Těhotenská jóga


Těhotenská jóga je balzámem pro tělo, duši i mysl nastávající maminky, ale i příjemnou relaxací a hýčkáním miminka.Přínosy těhotenské jógy


*jemně posiluje a příjemně protahuje tělo
*naučí vás správně dýchat a vnímat svou duši
*vytváří prostor pro rostoucí miminko
*uvolňuje napětí a stres
*připravuje na porod a na čas po porodu
*objevuje v ženě její přirozenou sílu

Ráda bych vás pozvala na individuální lekce těhotenské jógy, které probíhají v termínech a časech podle vašeho přání. Můžete přijít sama, s kamarádkou, či více kamarádkami nebo mohu já za vámi.

Několikrát ročně rovněž pořádám skupinové workshopy – tzv. těhotenská ladění. Jedná se o dopolední jógová setkání pro všechny budoucí maminky, kde se ladíme na miminko, příjemně se protáhneme, pomocí manter zrelaxujeme, provedením úžasných dechových technik se připravíme na porod, a díky specifickým jógovým ásanám uvolníme naše tělo, duši i mysl. Cílem tohoto workshopu je věnovat čas pouze sama sobě a miminku a odnést si jógovou sestavu na doma, díky které si kdykoli budete moci praktikovat sami. Pomocí jednoduchých cviků protáhnete záda, uvolníte stres i přebytečné napětí a naučíte se správně dýchat tak, abyste vnímaly své tělo a potřeby miminka od úplného začátku.

Nejbližší termíny workshopů těhotenské jógy v Riegrova 1816/3A od 9:30 do 13:00 najdete v sekci rozvrh.

Pro bližší informace o programu a závaznou rezervaci pište prosím na
veronika@dharmadelight.cz

V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o individuální lekce, volejte na
+420 774 895 219